Наталя записала дріб, різниця знаменника і чисельника якого дорівнює 15. після скорочення дробу

вона отримала 2/7. який початковий дріб записала Наталя

Ответы на вопрос

Отвечает Комлев Антон.


2/7      7 - 2 = 5 - разница между знаменателем и числителем

15 : 5 = 3 (раз)

2 * 3 = 6 - числитель

7 * 3 = 21 - знаменатель

21 - 6 = 15 - разница между знаменателем и числителем

Ответ: Наталья записала дробь 6/21 (после сокращения 2/7)