Власна швидкість теплохода 22 км/год, а швидкість течії річки - 2 км/год. Скільки часу витрачає

теплохід на шлях між двома пристанями, відстань між якими 120 км, якщо він буде пливти:1)За течією 2)проти течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Сыстеров Валентин.
1) 22+2=24(км/год)
120:24=5(год)
2)22-2=20(км/год)
120:20=6(год)

Отвечает Федів Антон.
1)5годин т.к 120/22+2=120/24=5
2)6 годинт.к 120/22-2=120/20=6