Склади і розвяжи рівняння. Тетьяна задумала число збільшила його в 9 разів потім зменшила на 8 й

отриману різницю зменшила в 5 разів отримала 20 яке число надумала Т?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурьян Алексей.
Х -искомое число
(9х-8):5=20
9х-8=20*5
9х-8=100
9х=100+8
9х=108
х=108/9
х=12 - искомое число