Людина йде зі швидкістю 4/1/3 скільки кілометрів вона пройде за 1/2 год ; за 3/4 год ; за 1/10 год ?


Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Натан.

4 1/3 = 13/3 (км/год) - швидкість людини.

Тоді:

13/3 * 1/2 = 13*1/3*2 = 13/6 =12/6 + 1/6 =2+1/6 = 2 1/6 (км) - пройде за 1/2 год. людина;

13/3 * 3/4 = 13*3/3*4 = 39 /12 = 13*3/4*3 = 13/4 = 12/4 + 1/4 = 3 + 1/4 = 3 1/4 (км) -

пройде  за 3/4 год. людина;

13/3 * 1/10 = 13*1/3*10 = 13/30 (км) - пройде за 1/10 годд людина.

Відповідь: 2 1/6 км; 3 1/4 км; 13/30 км.