Одне число більше від іншого у 2.5 рази.Коли від більшого числа відняли 69,а до меншого додали

21,то одержали однакові результати.Чому дорівнюють ці числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Демахин Ваня.
Пусть х- первое число, тогда 2,5х-второе число
2,5х-69=х+21
1,5х=90
х=60 (первое число)
 2,5*60=150 (второе число)
Отвечает Кряк Толя.
Нехай менше число x, тоді більше 2,5x

2.5x-69=x+21
2.5x-x=21+69
1.5x=90
x=60

2.5x=150

Відповідь : 60, 150