На прямій дано три точки А, В і С. Знайдіть довжину відрізка ВС, якщо АВ = 8 см і АС — 9 см.

Скільки розв'язків має задача?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Ерзат.
ВС = АС - АВ
ВС = 9 - 8 = 1 см