При діленні натурального числа х на 6 в остачі отримали 3 . Чому дорівнює остача від діленя 3х на 6?


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.
х, у - натуральні числа

х: 6 = y + остача 3
х = 6 * у + 3
3 * х = 6 * у + 3
х = 3 * (6 * у + 3)
х = 18у + 9
х = 18у + 6 + 3
х = 6 * (3у + 1) + остача 3
Підставами числове значення:
Нехай х = 9
х: 6 = y + остача 3 = 9: 6 = 1 ціла 3 остача.
3х: 6 = 3 * 9: 6 = 27: 6 = 4 цілих 3 остача.
Відповідь: остача від ділення 3х на 6 дорівнює 3.