Хорда, довжина якої 8 см, стягує дугу кола у 90°. Знайдіть довжину кола.


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.
R= АО=ОВ=АВ·sin45°=8√2·(√2/2)=8

С=2π·R=2π·8=16π cм