відстань між двома містами 72 км.Третину цієї відстані поїзд пройшов за 12 хв.з якою швидкістю йшов

поїзд

Ответы на вопрос

Отвечает Аглямова Регина.
72/3=24 км прошел за 12 мин
12 мин - 1/5 часа  (60/12=5)
24*5=120 км/ч