У Саши у двох кишенях лежить 14 цукерок після того як він переклав із однієї кишені до другоїі 3

цукерки в кишенях стало цукерок порівну скільки було цукерок у кишенях Саші спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Коля.

Ответ:

14:2=7-потому что два кармана)

7+3=10-допустим это в правом кармане  

7-3=4-а это в левом

Проверка:

10-3=7

4+3=7

Конфет стало поровну)))