Поїзд їхав перші 3 год зі швидкістю 80 км/год а в наступні 2 год він зменьшив швидкість 10 км/год

яку відстань пройшов поїзд за весь цей час

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Анастасия.
80*3=240 (КМ)- Проїхав поїзд за 3 год
80-10=70 (км\год)- їхав поїзд
70*20=1400 (км) - проїхав за 2 год
1400+240=1640 км