Ә) Түсіндіре отырып, бағантексер.35 см + 55 см24 сі90 см - 48 см90 с36 см + 44 см13 с2. Қай баланың

добы торға т​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартин Дженнифер.

Ответ:

35+55=90

90-48=42

36+44=80