На дворі були коти і курчата.разом було 14ніг і 38 голів.скільки було котів і курчат


Ответы на вопрос

Отвечает Андрієшин Олег.

УМОВА, НАПЕВНО НАВПАКИ, ГОЛОВИ І НОГИ. НЕ МОЖЕ БУТИ БІЛЬШЕ ГОЛІВ ВІД НІГ

х - коти

(14-х) - курчата

 

4х+2(14-х)=38

4х+28-2х=38

4х-2х=38-28

2х=10

х=5 коти

14-5=9 - курчата

Отвечает Дербаремдикер Даня.

х - це коти

(14-х) - це курчата

 

4х+2*(14-х)=38

4х+28-2х=38

4х-2х=38-28

2х=10

х=5 -це котів

14-5=9 - це курчат