Скільки кілограмів солі потрібно додати до 10 кг 5%-го розчину солі, щоб одержати розчин з

концентрацією 24%?

Ответы на вопрос

Отвечает Дановский Никита.

РЕШЕНИЕ
Составим уравнение
1)  10 кг*5% + Х = (10+Х)*24%
Упрощаем
2)  0,5 кг + Х = 2,4 кг + 0,24*Х
3)  (1-0,24)*Х = 0,76*Х  =2,4-0,5= 1,9 
4) Х = 1,9 : 0,76 = 2,5 кг добавить соли - ОТВЕТ