Допоможіть з задачею : За 2 год 8 юннатів зробили 48 годівниць для птахів,порівну кожній. Скільки

годівниць може зробити один юннат за 5 год? Зада 4 клас.

Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Ваня.
1) 48/2=24 - 8 юннатов сделали за один час
2) 24/8=3 - один юннат сделал за 1 час
3) 3х5=20 - сделает юннат за 5 часов