2. Уявіть, що куб із довжиною ребра 20 см розрізали на маленькі кубики з довжиною ребра 1 мм та,

поставивши усі ці кубики один на одного, “побудували” башту. Яку висоту матиме така башта? 3. Два зустрічні потяги проходять один повз одного зі швидкостями 48 км/год і 60 км/год відповідно. Пасажир першого потяга помітив, що другий потяг пройшов повз його вікно за 10с. Яка довжина другого потяга?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1) 20 см=200 мм.
Значит мелких кубиков будет 200*200*200=200^3=8000000 шт.
Высота башни равна 8000000 мм= 8000 м=8 км.

2) Встречная скорость поездов равна v=48+60=108 км/ч.
переведём км/ч в м/с, для этого разделим скорость на 3,6.
v=108/3.6=30 м/с.
При такой скорости за 10 с "голова" поезда пройдёт расстояние L=10*30=300 м.
Это и есть длина второго поезда.