Радіус кола,описанного навколо квадрата=5 коренів із 2см.Знайти радіус кола вписанного в данний

квадрат

Ответы на вопрос

Отвечает Джейдан Эдэм.
Формула вписаного кола в квадрат  r= \frac{a}{2 \sqrt{3} }
формула описаного кола в квадрат R= \frac{a}{ \sqrt{3} }
a= 5\sqrt{2} *   \sqrt{3}
a=5 \sqrt{6}
r= \frac{5 \sqrt{6} }{2 \sqrt{3} } = 5