Вкладник поклав до банку 15000 гривень під 10% річних.Яку суму він отримає через 2 роки?


Ответы на вопрос

Отвечает Саубетов Дамир.
1) 1 * 1,1 = 1,1 ( вклада ) через 1 год 
2) 1,1 * 1,1 = 1,21 ( вклада ) через два года
3) 15000 * 1,21 = 18150 ( грн ) 
ОТВЕТ 18150 гривен