Чому дорівнює значення виразу 4(5х-3у) - 6(3х-у), якщо 3у-х=2,1


Ответы на вопрос

Отвечает Максишко Никита.
3y-x=2,1 <=> x-3y=-2,1

4(5х-3у) - 6(3х-у)=20x-12y-18x+6y=2x-6y=2(x-3y)=2(-2,1)=-4,2