Обчисли значення виразів.37 + (а – b), якщо а = 61, b = 48. b – (28 + 33), якщо b = 71. задача

Довжина прямокутника становить 21 см, а його ширина на 9 см менша. Знайди периметр прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гетьман Карина.

Відповідь:1.а)50

б)10

2. 78 см

Покрокове пояснення:

1.

А) 37+(а-б)= 37+(61-48)=37+13=50

Б) б-(28+33)= 71-61=10

2.

Ширина = довжина - 9 = 24-9=15(см)

Р= 2*(24+15)= 2*39 = 78 (см)