Установіть закономірність і назвіть пропущені числа 1)1 2 3 5 8....21 2)2 4 6 10 16....68


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Мила.
Додаються два попередні числа
1) 
1+2=3
2+3=5
3+5=8
5+8=13
8+13=21

1 2 3 5 8 13 21


2)  2+4=6 ...
....10+16=26
16+26=42
26+42=68

2 4 6 10 16 26 42 68