Маса поросяти 20 кг а гуски 5кг . Яка маса поросяти і 9 таких гусок?ДОПОМОЖІТЬ СКЛАСТИ УМОВУ

ЗАДАЧІ!!!!!ДЯКУЮ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пригун Владислав.
20+9*5=65кг маса поросяти і 9 таких гусок
Отвечает Калач Антон.
1)маса 9 гусок 9*5=45 кг
2)маса 1 поросяти і 9 гусок 20+45=65 кг