Маса автомобілів таврія і ланс і нива разом 4120 кг. яка маса кожного окремо. якщо масаттаврій

іланоса 2020 кг а маса ланоса ниви 3460 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Даша.
4120-2020=2100(вес нивы)
3460-2100=1360(вес ланоса)
4120-3460=660(вес таврии)