периметр рівностороннього трикутника 27 см, а периметр квадрата 32 см. у якої фігури довжина

сторони більша і на скільки сантиметрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кечемайкин Дмитрий.

Р=а+в+с    Р=а*4

27:3=9(см) сторона трикутника

32:4=8(см) сторона квадрата

9-8=1(см) більша сторона трикутника

На 1 см більша сторона у трикутника