Пароплав проплив 74,58 км за течією і 131,85 км проти течії. Скільки часу пароплав був у дорозі,

якщо його власна швидкість - 31,6 км/год, а швидкість течії - 2,3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Галичев Артем.
1) 74,58 : (31,6+2,3) = 2,2(год.)- пароплав плив за течею;
2) 131,85 : (31,6-2,3) = 4,5 (год.) - пароплав плив проти течії
3) 2,2+4,5 = 6,7 (год.)- пароплав був у дорозі.