-8,6; -9,5; -17,2 сандардын әрқайсысы өзара тең емес екі теріс санның қосындысы түрінде жазыңдар

Помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Белан Ліза.
1) -8,6= -5+(-3,6)=-5-3,6=8,6
2) -9,5= -8+(-1,5) = -8-1,5=-9,5
3) -17,2 = -15,2+(-2)=-15,2-2=17,2