1. Сума двох чисел 180. Частка від ділення більшого на менше дорівнює 5. Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Парфенчик Алиса.
Нехай менше число дорівнює х, тоді більше - (180-х).
Знаючи, що частка від ділення більшого на менше дорівнює 5, складаємо рівняння:
(180-х) / х = 5
5х = 180-х
5х+х = 180
6х = 180
х=30
30-менше число.

180-30=150 - більше число.

Відповідь. 30 і 150.