У кожному iз чотирьох малих наметiв по 2 туристи, а у великому намети-10. Скiльки всього туристiв?


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Коля.
1)2*4=8(т)-у малих наметах;
2)8+10=18(т)
Відповідь:18всього туристів.