Розвязання задачі 2 клас у магазині за день продали 28кг моркви петрушки на 4 кг менше, а цибулі -

стільки, скільки моркви і петрушки разом. Скільки кг циибулі продали за день у магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Великая Милана.
ДАНО и РЕШЕНИЕ.
Морковь = 28 кг
Петрушки = Морковь - 4 кг = 28-4 = 24 кг.
Огурцов = Морковь + Петрушка = 28+24 = 52 кг.
ОТВЕТ: Огурцов продали 52 кг.