Господиня купила 5 носовичків по 4 грн кожний.у неї залишилося ще 45 грн.скільки грошей було в

господині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарская Елизавета.
1)5*4=20(грн) коштують носовички
2)45+20=65(грн)
Відповідь 65 грн було у господині спочатку