Мотоциклісту потрібно проїхати від Вінниці до Черкас 339 км. За 3 год він проїхав 201 км , після

цього збільшив швидкість на 2 км/год. За який час мотоцикліст подолає решту шляху до Черкас?

Ответы на вопрос

Отвечает Солнечная Кира.

1) 201/3=67 км/год - начальна швідкість мотоцикліста

2) 67+2=69 км/год - нова швидкість мотоциліста

3) 339-201=138 км проїхав мотоциліст з новою швидкістю

4) 138/69=2 год - час, за який мотоцикліст проїхав решту шляху