ПОБУДУВАТИ ПРЯМОКУТНИК,ПЛОЩА ЯКОГО 18 СМ2,А ДОВЖИНА - 6СМ.ЗНАЙТИ ЙОГО ПЕРИМЕТР.


Ответы на вопрос

Отвечает Коробьев Влад.
18:6=3 это длина
(6+3)2=9*2=18