Учень прочитав 24 сторінки,що становить вісім-сімнадцятих усієї книжки. Скільки сторінок у книжці?


Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.
Целое находим делением части на её долю
Х = 24 : (8/17) = (24/8)*17 = 3*17 = 51 - ОТВЕТ
Отвечает Нохрин Степан.
24*17:8=51(стор)- у книжци
Ответ:51 стор.