Василь виготовив кілька паперових моделей літаків і кораблів.Після того як він подарував 5 моделей

літаків і 9 моделей кораблів,у нього залишилось 8 моделей.Скільки всього моделей виготовив Василь?

Ответы на вопрос

Отвечает Ирхин Иван.
1) 5+9=14(мод.)
2) 14+8=21(мод.)
Відповідь : 21мод.