18 бен 2 жане 9сандарынын кобейтиндисинин айырмасы


Ответы на вопрос

Отвечает Куанышбек Айша.
Алдымен 2-ні 9-ға көбейтеміз де, 18-ден аламыз
18-2*9=18-18=0