Знайдіть бічну сторону рівнобедреного трикутника якщо його периметр на 12 см більший за основу


Ответы на вопрос

Отвечает Сатаров Тимофей.
Оскільки трикутник рівнобедрений, то обохначім х- обидві сторони трикутника, у- підставу, у + 12- периметр. складемо рівняння:
х + у = у + 12
х + у-у = 12
х = 12 це обидві сторони трикутника, а одна сторона буде дорівнює:
х: 2 = 12: 2 = 6 см