До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита. пшениці привезли на 16 ц більше ніж жита.

Скільки окремо кг жита і пшениці завезено, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу.

Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Максим.

58-38= 20 мешков разница

16 ц=1600 кг

1600 : 20= 80кг весит один мешок

58 х 80 = 4640 кг пшеницы привезли

38 х 80 = 3040 кг ржи привезли

Отвечает Подтабачная Яна.

16ц=1600кг

1)58-38=20(мішков)-в яких 16 Ц.

2)1600:20=80(кг)- в 1 мішку.

3)80*58=4640(кг)-в 58 мішках.

4)4640-1600=3040(кг) або 38*80=3040(кг)

Відповідь:58-4640 кг,в 38-3040кг .