Підкресли рівняння з невідомим зменшуваним. знайди корінь кожного з таких рівнянь. 43+х=87. 95

-х=63 . х-19=46. 47-х=26. 51-х=35. х-73=100

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Кира.
1)43+x=87
   x=44
2)95-x=63
    x=32
3)x-19=46
   x=65
4)47-x=26
   x=21
5)51-x=35
   x=16
6)x-73=100
   x=173