На сцені співав хор з 2 рядів по 7 дівчаток і 6 хлопчиків. Скфльки всього дітей у хорі? условие как

написать подскажите

Ответы на вопрос

Отвечает Носков Алексей.

1)2 х 7=14(д)-в 2 рядах.
2)2 х 6=12(х)-в 2 рядах
3)14+12=26(дiтей)-всего
Ответ: 26 дитей