Одна сторона трикутника дорівнює 8 дм, а друга - на 3 дм більша від першої. Периметр трикутника

дорівнює 29 дм. Знайди третю сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Камалеев Марат.
1)8+3=11 (дм)-друга сторона 
2)8+11=19(дм)-перша і друга сторона 
3)29-19=10(дм)-третя сторона
В-дь: 10 дм дорівнює третя сторона трикутника