Помогите решить задачу :Заробітну плату токареві підвищили спочатку на 10% , а через рік -ще на 20%

. На скільки відсотків підвищилась заробітна плата токаря в поріанянні з початковою ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.
52/2=26 
26-20=6 
20-6=14   немного запутанно но  правильно