знайдіть площу найбільшої грані прямокутного паралелепіпеда, якщо його об'єм становить 480см3 а два

ребра дорівнюють 8см 20мм

Ответы на вопрос

Отвечает Саушин Арсений.
Я думаю так 
x*16=480
1)x=480:16=30(см)--може бути ребром
2)30*8=240(см")