массасы300грамм 40-%-тік тұзды ерітіндісіне массасы одан 2 есе кем 10-%-тік тұз су ерітіндісі

қосылды.Қоспа ерітіндідегі тұздың концентрациясы неше процент?

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Юра.
M1w1+m2w2=(m1+m2)w w-? 40×0.3+0.15×10=(0.3+0.15)w=>13.5=0.45w=>w=30% килограммга аустыргам рахамет койсан спасибоны бас