Із книги випала частина, перша сторінка якох має номер 619, а номер останнбої записується тими ж

цифрами в деякому іншому порядкуюю Скільки сторінок у втраченій частині книги? Відповідь обгрунтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Танкович Вова.
Если выпали 619-691 страницы, то 691-618=73 стр.
если выпали 619-916 страницы, то 916-618=298 стр.
если выпали 619-961 страницы, то 961-618=343 стр.