Будьласка допоможіть зробити рівняння (12-x)+14=17 і (2975+x)-4598=7459


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Вова.

(12-x)+14=17 
12-х=17-14
12-х=3
х=12-3
х=9

(2975+x)-4598=7459
2975+х=7459+4598
2975+х=12057
х=12057-2975
х=9082

Отвечает Зиро Константин.

(12-х)+14=17
26-14х=17
-14х=17-26
-14х=1 :(-14)
х=-0,07

Перевір,може є відповіді,бо я не впевнена.