О - Точка перетину діагоналей трапеції ABCD з основами AB і BC , AD = 8 см , BC = 6 см .Знайдіть

відрізки BO і OD якщо їх різниця = 1 см

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

▲АОД подобен ▲ВОС к=АД/ВС=8/6=4/3
ОД/ОВ=4/3  ОД=4*ОВ/3
ОД-ОВ=1 подставим (4*ОВ/3)-ОВ=1   (*3)  4*ОВ-3*ОВ=3  ОВ=3 см.
ОД=1+ОВ=1+3=4 см.