Мама з донькою збирали в саду яблука. Мама зібрала за два дні 18 ящиків яблук, а донька збирала

кожного дня на 4 ящики меньше, ніж мама. Скільки ящиків яблук збирали мама з донькою кожного дня? Рожв'яжи задачу за допомогою дій із поясненням.

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Таня.
1)18:2=9( ящ.)-зібрала за 1 день
2)9-4=5( ящ.)-збирала донька
3)9+5=14( ящ.)- збирали мама з донькою кожного дня
(18:2)+(18:2-4)=14