Допоможіть знайти значення виразів якщо а=9, 5а-32= ,28+63:а=,81:а+76= Допоможіть будь-ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Сеникова Дарья.
5а-32, якщо а=9
5*9-32=45-32=13
28+63:а, якщо а=9
28+63:9=28+7=35
81:а+76, якщо а=9
81:9+76=9+76=85