Більша основа трапеції = 20 см, а відстань між серединами її діагоналей - 6 см. Яка довжина меншої

основи трапеції ?

Ответы на вопрос

Отвечает Машин Виталий.
ABCD-трапеция,MN-средняя линия,K-середина АС,L-середина BD,KL=6см,AD=20см
KN=ML=1/2*AD=10см
KL=MK=10-6=4см=1/2*BC
ВС=4*2=8см