Незнайко з віслючком розв'язують приклади. незнайко впевнений, що 3 помножене на 8 дорівнює 45 але

у віслючка виходить 9. чия відповідь ближча до правильної

Ответы на вопрос

Отвечает Слывка Богдан.
1. 3*8=24 - правильный ответ
2. 45-24=21 - приблизительный ответ Незнайки
3. 24-9=15 - приблизительный ответ Осла
Ответ: ответ Осла ближе к правильной